Alicja Dom Weselny

ALICJA Dom weselny

rs2

 

Nasza Firma dysponuje Domem Weselnym ALICJA w którym zorganizujemy Państwa przyjęcie weselne, oraz innego rodzaju imprezy okolicznościowe w komfortowych warunkach nawet na 200 osób.
Dom usytuowany jest w miejscowości Kaczyce niedaleko Głogowa.

Nasz Dom Weselny powstał w 2009r. Firma jednak prowadzi działalność tego typu już od bardzo dawna. Goście, których obsługiwaliśmy, jak i Nowożeńcy, wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości, chrzty, komunie, imieniny czy imprezy firmowe. Przez cały czas trwania uroczystości do Państwa dyspozycji jest miła i profesjonalna obsługa. Oferujemy niskie ceny, bogate menu oraz gwarantujemy wspaniałą zabawę.

 

Nowości "Albor"

Fima Cateringowa "ALBOR" to kompleksowa usługa w zakresie organizacji i przebiegu różnego rodzaju uroczystości rodzinnych i imprez okolicznościowych. Dysponujemy również obszerną bazą noclegową, obejmującą 100 miejsc noclegowych na terenie naszego Hotelu. Działamy w okolicach Głogowa na Dolnym Śląsku.

autor

Strona powstała w oparciu o system CMS Joomla. Mam nadzieję iż informacje zawarte na stronie będą przejrzyste i w miarę czytelne.

Facebook Albor